Objednajte si Beppy soft and comfort penové tampóny online!

kúpiť
sauna

Kde všade možno tampóny použiť?

Tampóny Beppy možno využívať pri športovaní, plávaní,
saunovaní, milovaní a podobne.


Športovanie

Beppy vás pri športe bezpečne ochránia. Počas menštruácie sa už nemusíte vzdávať žiadnych voľnočasových športových aktivít. Beppy zostávajú spoľahlivo na mieste a nepretekajú. Je jedno, či cvičíte pilates alebo hráte rugby, Beppy vám zaistia maximálnu ochranu.

Tampóny Beppy si obľúbili i vytrvalostné atlétky. Či už bežíte maratón alebo súťažíte v triatlone, nemusíte sa báť žiadnej „nehody“.

Relax

Chcete vyraziť do spoločnosti alebo do kúpeľov? Penové tampóny bez šnúrky Beppy vás vždy neviditeľne chránia. Aj počas menštruácie ste úplne slobodná. A navyše… Nemusíte behať každú hodinu na záchod, pretože Beppy môžete mať zavedený až osem hodín.

sport

Plávanie

S Beppy môžete robiť akúkoľvek svoju obľúbenú činnosť, môžete si teda ísť aj zaplávať. Zatlačte tampón dostatočne hlboko až pred krček, aby čo najlepšie absorboval krv a čo najmenej vodu.

Menštruácia & sex

Zdá sa vám, že ste počas menštruácie náruživejšia? Je to dosť dobre možné. Vedci to vysvetľujú tým, že v tejto časti cyklu ženy spravidla nemôžu otehotnieť a vďaka tomu sú uvoľnenejšie. Z lekárskeho hľadiska neexistuje dôvod, prečo by ste si mali sex pri menštruácii odopierať. Pre celý rad žien je milovanie počas menštruácie uvoľňujúcim či vzrušujúcim zážitkom.

Bez obáv. Vďaka Beppy!

Vďaka penovým tampónom Beppy je milovanie aj počas menštruácie čisté, bez škvŕn na bielizni. Konečné rozhodnutie je len na vás – ale je pekné vedieť, že ak chcete, môžete.

Odporúčame tampón nevyberať bezprostredne po sexe. Pošva je ešte stále povolená a mohlo by byť náročnejšie ho vytiahnuť. Keď chvíľu počkáte, pôjde to ľahšie.

Podobne ako žiadny iný tampón, ani penový tampón Beppy nie je kontracepciou.

certifikát 9001 certifikát 13485
  • Tampóny Beppy získali certifikát ISO 13485 (zdravotná pomôcka). Znamená to, že spĺňajú najprísnejšie medzinárodné požiadavky na kvalitu.
  • Používateľky Beppy si môžu byť isté, že používajú prvotriedny výrobok.
  • Výrobca tampónov, Asha International, získal ocenenie ISO 9001. Ide o medzinárodný štandard riadenia kvality výroby.